0 532 606 10 40
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Azerbaycan’a Komple Yük Taşıma

09 Nisan 2021
25 kez görüntülendi
Azerbaycan’a Komple Yük Taşıma

Kelebek Lojistik Azerbaycan’a komple yük taşıma işlemlerini düzenli seferleri ile gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır Azerbaycan – Türkiye arası lojistik hizmetlerini sizlere kusursuz ve eşsiz kalite standartlarında sunma doğrultusunda faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’den Azerbaycan’a İthalat sektöründe birçok üretim firmasının yıllardır lojistik faaliyetlerini sürdürmekte olan Kelebek Lojistik ürünlerinizi en kısa sürede yeni adresine ulaştırmaktadır. Türkiye’den Azerbaycan’a Komple ve parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz mevcuttur.

İletişim sayfasından bizlere ulaşarak nakliye talebinde bulunabilir Ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Türkiye’den Azerbaycan’a Mobilya Gönderimi

Kelebek Lojistik Mobilya sektöründeki tecrübesi ile sizlere kaliteli hizmetler sunmayı hedeflemektedir. Türkiye’den Azerbaycan’a sıfır mobilya gönderimi ve Azerbaycan’dan Türkiye’ye mobilya nakliye hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Dilerseniz Yurt dışında ki adresinizde mobilyalarınızın kurulumunu gerçekleştirebiliriz. Yurtdışına 2. el mobilya gönderimi hizmetlerimizde mevcuttur.

Azerbaycan Parsiyel Taşıma

Türkiye’den Azerbaycan’a parsiyel taşıma alanında sektörel rekabet değerlerinin ötesinde bir hizmet kalitesini sizlerle buluşturmaktayız. Özmal yüksek model araç filomuz ile her türlü yük modeline uygun taşımacılık faaliyetlerini sizlere sunuyoruz.

Azerbaycan’dan Türkiye’ye Lojistik Hizmetleri , Türkiye’den Azerbaycan’a ev taşıma , Türkiye Azerbaycan arası lojistik tır , Türkiye’den Kafkas ülkelerine nakliyat , Bakü İstanbul arası Lojistik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?