Depolama Hizmetleri

Kelebek Depolama, alanında profesyonel personelleri ile sizlere en güvenilir ve kaliteli depolama hizmetlerini ekonomik koşullarda sunmayı hedeflemektedir.

Güncel ve Gelişmiş Sistemleri Teknolojik Alt Yapıya Entegre Ederek Geleceğin Lojistiğine Doğru Adım Atıyoruz !

Kelebek Depolama 5.0 Geçmişten Günümüze her türlü depolama ihtiyacınızı pratik bir şekilde çözümleyebilicek alt yapısı ile sizleri karşılamaktadır.

Kişiye özel envanter tercihleri ve Limit kontrolleri ile Kelebek Sizlere maximum güvenirlikte depolama hizmetleri sunmaktadır.

5000 m2 Depolama alanı ile Kelebek ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirmektedir. Farklı eşya türlerine göre ayrılmış bölmeler ile birlikte eşyalarınız güvende !

Kelebek Depolama ve Ambalajlama

Eşyalarınız Uzun süreli depolama işlemlerine Kelebek Ambalajlama farkı ile ulaşacaktır. Teknik beceri ve Kabiliyeti yüksek ambalajlama personellerimiz eşyalarınızı uzun süreli depolama hizmetlerine dayanıklı hale getirecektirler.

Kelebek Depolama Avantajları Nelerdir ?

Kelebek Depolama Müşterisi olmak birçok kampanya ve fırsattan anında faydalanma şansından ziyade çokca Depolama hizmetini oldukça hızlı ve güvenilir koşullarda almanıza olanak sağlayacaktır.

Envanterinizi İstediğiniz zaman çoğaltabilir veya başka bir noktaya aktarabilirsiniz. Kişiye özel depolama alanınızı genişletebilir. Envanterinizi çok daha kontrollü ve güvenilir koşullarda yönetebilirsiniz.

Kelebek Depolama 5.0

Talep & Hizmet formu

İstanbul evden eve nakliyat işlerinizi ve almak istediğiniz diğer özel hizmetleri formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

    Open chat