Hakkımızda

İstanbul Evden Eve Nakliyat & Eşya Taşıma - Kelebek Lojistik

Kelebek Lojistik & Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat ve eşya taşıma sektöründe öncü olan Kelebek Lojistik

KELEBEK Lojistik Ve Depolama Hizmetleri LTD. ŞTİ. Pendik/İstanbul’da 1999 yılında ilk lojistik faaliyetlerini sergilemeye başlamıştır. Geçmişten Günümüze Başlıca Avrupa Ülkeleri Olmak Üzere Dünya’nın Birçok Noktasında komple ve parsiyel taşımacılık alanında devrim niteliğinde yenilikler sergilemekte olan Kelebek Lojistik Tüm taşımacılık Faaliyetlerini sigortalı ve adrese teslim olarak gerçekleştirmektedir.

Kelebek İle İstanbul’un her noktasına evden eve nakliyat işleriniz daime güvende!

Günümüzde Özmal yüksek model araç filosu, teknik beceri ve kabiliyeti yüksek personelleri ile birlikte Kelebek, Lojistik ve Depolama alanında en güvenilir profesyonel çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir. Sektörel rekabet değerleri içerisinde müşteri dostu ekonomik lojistik hizmetlerini en kaliteli ve güvenilir koşullarda sizlere sunabilmek adına her geçen gün bir önceki güne göre daha büyük bir özveriyle çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Güncel ve Başarılı Depo Yönetimi Sistemleri Kelebek Farkıyla Sizlerle Buluşuyor !

Kaliteli ve Güvenilir depo yönetimi uygulamalarını Güncel ve Gelişmiş teknolojik Sistemlere Entegre ederek Geleceğin lojistiğine doğru ilerliyoruz.

Profesyonel Depolama Faaliyetleri, Kişiye Özel Envanter Limit Kontrolleri, Evrak depolama, Makine Depolama, Ev-Ofis Depolama hepsi ve daha fazlası Kelebek Kalitesiyle sizlerle buluşuyor.

İstanbul Şehiriçi,
Evden Eve nakliyat

Taşınmak stresli, bunaltıcı ve büyük bir olay gibi görünebilir. Kelebek Lojistik ile İstanbul şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya taşıma konusunda sizlerle güvenle hizmet veren yegane firmadır.
Servislerimiz

Kelebek ile İstanbul Evden Eve Nakliyat
işlerinizde %20 İndirimi Almak İçin;

Vizyon ve Misyon

İstanbul evden eve nakliyat ve eşya taşıma sektöründe öncü olan Kelebek Lojistik

Vizyonumuz

Teknolojik lojistik temelleri ile beklentileri aşan kalitede hizmet üreterek müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlayan bir firma profiline sahip olmak, sürdürülebilir, büyüme ve gelişme potansiyeli olan bir kurum olmak. Farklılıklar yaratarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde kalıcı üstünlükler sağlamak, ülkemizin gelişmesine katkı sağlayan güçlerin arasına katılmak.

Misyonumuz

Ödünsüz kalite anlayışı ile hedefini ‘en iyiye’ belirlemiş bir lojistik şirketi olarak,
müşterilerine güvenilir hizmetler veren, çevreye ve yasalara saygılı, sürekli gelişen bir kuruluş olmak. Ülkemizde ve dünyada sektörel rekabet değerlerini en iyi biçimde gözetebilen,
sürdürülebilir mükemmellik ve farklılık yaratan üstün kaliteli hizmet anlayışı ile varlığını sürdürmek.

Talep & Hizmet formu

İstanbul evden eve nakliyat işlerinizi ve almak istediğiniz diğer özel hizmetleri formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

    Open chat