Sigortalı Nakliyat Hizmeti

İstanbul Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Alanında Profesyonel Çözüm Ortağınız Kelebek Lojistik!

Kelebek Lojistik istanbul içi evden eve eşya, taşımacılık ve depolama faaliyetlerinin tamamında müşterilerinin güveninin kazanmayı hedefleyen sigortalı taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Nakliye işlemi boyunca eşyalarınızı Kelebek Güvencesi İle taşıyoruz.

Eşyalarınızı güven duyarak bizlere teslim etmek en doğal haklarınızdan biridir. Kelebek Lojistik olarak bizler bunun farkındayız. Müşterilerimize güven veren sigortalı taşımacılık hizmetlerimizden faydalanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

CMR Belgesi Nedir ?

CMR (Convention Marchandise Routier) Belgesi, Uluslararası karayolu taşımacılık hizmetlerinde yüklenici firmanın sorumluluklarını belirleyen bir yük taşıma belgesidir.

Türkiye’nin Eşyaların karayolundan uluslararası nakliyatı için mukavele sözleşmesi (CMR) konvansiyonuna dahil olma tarihi 07 .12.1993’tür.

Kelebek Lojistik Grubu 19 mayıs 1956 yılında imzalanan birleşmiş milletler sözleşmesi olan CMR güvencesini, bu konvansiyona dahil olan ülkelerinin tamamında, müşterilerine sunmaktadır.

CMR Sözleşmesine İmzalayan Ülkeler

Türkiye, Arnavutluk, Avusturya, Azerbaycan, Belarus, Belarus, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Ermenistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İran, İrlanda, İtalya, Ürdün, Kazakistan, Kırgızistan, Litvanya, Letonya, Lüxemburg, Malta, Lübnan, Karadağ, Fas, Hollanda, Portekiz, Polonya, Norveç, Moldova, Rusya, Romanya, Slovenya, Sırbistan, Slovakya, İspanya, İsviçre, İsveç, Tacikistan, Arabistan, Suriye, Tunus, Makedonya, Türkmenistan, Ukrayna, İngiltere, Özbekistan.

En Değerli Sigortamız Sunmuş Olduğumuz Hizmettir!

Kelebek Logistics uzun yıllardır. Avrupa Ülkelerinde desteklenen, Lojistik firmalarının çalışanlarının teknik beceri ve kabiliyetlerini geliştirmeyi hedefleyen programları çalışanlarına sunmaktadır.

Bu çalışmalar aracılığı ile personellerimiz alanlarında en profesyonel biçimlerde çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Teknolojik alt yapıyı en verimli biçimde kullanmayı hedefleyen Kelebek sizlere sektörden farklı bir hizmet biçimini sunmaktadır.

  • İstanbul Evden Eve Taşımacılık
  • İstanbul Evden Eve Eşya Taşıma
  • İstanbul Evden Eve Nakliyat
  • İstanbul Evden Eve Sigortalı Eşya Taşıma
  • İstanbul Evden Eve Eşya Taşıma Kelebek Lojistik
Hizmet Alın / Ücretsiz Ekspertiz

İstanbul Sigortalı Eşya Taşıma Hizmeti

Ev Taşıma, Ev Nakli, Ofis Taşıma vb. gibi nakliyat işlerinizde Kelebek Lojistik,
İstanbul İçi sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmeti ile yanınızda.

Talep & Hizmet formu

İstanbul evden eve nakliyat işlerinizi ve almak istediğiniz diğer özel hizmetleri formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

    Open chat