444 1839
trendefr
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Türkiye’den Hollanda’ya Ev Taşıma

20 Eylül 2022
337 kez görüntülendi
Türkiye’den Hollanda’ya Ev Taşıma

Türkiye’den Hollanda’ya ev taşıma hizmetleri adlı blog sayfamıza hoş geldiniz. Sizleri Hollanda Nakliye süreci hakkında detaylı olarak bilgilendirmeyi hedeflemekteyiz. İnanıyoruz ki böylelikle Hollanda nakliyat sürecini en etkin ve güvenilir bir biçimde atlatabileceksiniz.

Türkiye’den Hollanda’ya Ev Taşıma

  • Sigortalı Nakliyat Hizmeti + CMR belgesi.
  • Adrese Teslim KelebekGO (Door To Door).
  • Sözleşmeli Taşımacılık (Detaylı bilgi için E-mail Atabilirsiniz).
  • Mobilya Monte – De Monte Hizmeti (Türkiye ve Hollanda her iki tarafta geçerlidir).
  • Ambalajlama ve Paketleme (Eşyalarınızın Değerine ve Hassasiyetine Göre Komple Kasalama Hizmeti Mevcuttur).
  • Mutlu Müşteriler, Güçlü Referanslar.

Türkiye’den Hollanda’ya Eşya Taşıma Kararı

Türkiye’den Hollanda’ya Eşya Taşıma Kararı verdiyseniz. Doğru adrestesiniz demektir. Fakat yurtdışı nakliyat hizmetleri süreci yurtiçi nakliye hizmetleri süreci gibi ilerlemektedir. Eşyalarınızın sizler için kıymetli olması sürecin kafa karıştırıcı gözükmesi sizleri kısmen endişelendirmiş olabilir fakat bunu dert etmeyin doğru ve güvenilir yani gerçek bir bir firma ile çalıştığınız takdirde bu tarz endişelerinizin yersiz olduğuna sizlerde kanaat getireceksiniz.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Ekşi

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Ekşi birçok insan günümüzde internetteki forum adreslerinde gezinmektedir. Sizlerde onlardan biriyseniz internetteki yorumların ne kadar iç karartıcı veya heves kırıcı olduğunu fark etmişsinizdir. Bu yorumların asıl sebeplerinden konu başlıklarından bahsetmek isterim.

Öncelikle daha öncede belirttiğimiz gibi gerçek ve güvenilir firmalar ile çalışmalısınız. Firmaları referanslarını araştırmalısınız. Sunmuş olduğu hizmeti size en iyi şekilde garanti edebilmeli firmamız bu alanda müşterilerinin güvenini kazanabilmek adına birçok çalışma gerçekleştirmektedir.

Bu tarz olumsuz yorumların çoğu ucuz firma arayışına giren insanların sonunda hüsranla sonuçlanan uluslararası nakliye serüvenlerinden oluşmaktadır. Elbette uygun fiyat önemli bir etmendir bunu göz ardı edemeyiz fakat tek etmenin bu olduğunu unutmayalım.

Türkiye’den Hollanda’ya Ev Eşyaları Taşıma Süreci

Türkiye’den Hollanda’ya Ev Eşyaları Taşıma Süreci hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendireceğiz bu konuda endişeniz bulunmasın kesinlikle şimdi hangi soruların cevaplarını arayacağımızı alt kısımda belirtelim.

Gümrükleme Nasıl Yapılıyor ?

Gümrükleme Kelebek Lojistik Grubu adına gerçekleşmektedir. Sizler Sadece vekaletname vereceksiniz.

Hangi Evraklar Süreç İçerisinde İsteniyor ?

Tüm evrakları iletişim sayfasında bizleri arayarak veya Email atarak öğrenebilirsiniz.

Depolama Hizmetiniz Mevcut mudur ?

Evet Depolama Hizmetlerimiz Mevcuttur. Dilerseniz Gümrük İşlemlerini vekaletnameyi oluşturup yurtdışına gidebilirsiniz. Dilediğiniz zaman eşyalarınız yola çıkar.

Kaç Günde Eşyalarımız Adresimize Ulaşır ?

Hollanda’ya Ortalama 1 Hafta – 10 Gün İçerisinde Ulaşmaktayız.

Hollanda’ya Ev Taşıma Ön Ekspertiz Hizmeti

Hollanda’ya Ev Taşıma Ön Ekspertiz Hizmeti ile başlamaktadır. Firmamız bu bağlamda sizlerle öncelikle ilk telefonda veya e mail yoluya iletişime geçer. m3 Fiyatlandırmalarımızdan bahseder sürec hakkında bilgilendirme sağlanır. Bu Bağlamda onay verdiğiniz takdirde ekspertiz çalışması gerçekleştirilir.

Ekspertiz Çalışmasının Amacı Nedir ?

Ekspertiz çalışması eşyalarınızın detaylı olarak nakliye sürecini belirleyen, planlanmasını gerçekleştirdiğimiz çalışmadır. Bu süreci sizlere detaylı olarak listelememiz kavramanız açısından daha iyi olacaktır.

  • Eşyalarınızın Nakliyesi için araç ve ekip tercihinin yapılması
  • Eşyalarınızın hassasiyetine göre malzeme tercihinin yapılması
  • Nakliye gün ve tarihinin hesaplanması
  • Geçici Depo alanının belirlenmesi
Hollanda’ya Eşya Gümrükleme

Eşyalarınız belirlenen gün ve tarihte nakliye aracımıza yüklendikten sonra geçici olarak depolama alanımıza ulaşmaktadır. Depo alanımız oda sistemlidir. Eşyalarınız kimsenin eşyasıyla karışmayacak bir biçimde belirlenen odaya yerleştirilecektir. Listesi ve kaydı sizlere iletilecektir.

Daha sonrasında sizlerden eşyalarınızın gümrüklenmesi için belli başlı evraklar temin edilmesi gerekmektedir. Firma yetkilisi sizleri hangi evrakların temin edilmesi hakkında bilgilendirecektir. Bu konuda herhangi bir endişeniz olmasın bu süreci firma yetkilisi ile birlikte yürütebileceksiniz.

Türkiye’den Hollanda’ya Adrese Teslim Nakliye

Türkiye’den Hollanda’ya Adrese Teslim Nakliye Hizmetleri sunmaktayız. Kelebek Lojistik Grubu olarak minivan & panelvan ve kamyonet tarzı araçlar ile Hollanda’ya ev eşyası taşıma hizmetlerini sunmaktayız. Böylelikle eşyalarınız çok daha hızlı ve güvenilir bir biçimde ev adresinize ulaşmaktadır. Kelebek Lojistik Hollanda lojistik hizmetlerini adrese teslim kurulu ve çalışır vaziyette eşyalarınızı teslim ederek sonlandırmaktadır.

İletişim Sayfasına İlerle

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1