444 1839
trendefr
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Türkiye’den Azerbaycan’a Ev Eşyası Taşıma

24 Mart 2021
1.556 kez görüntülendi
Türkiye’den Azerbaycan’a Ev Eşyası Taşıma

Türkiye’den Azerbaycan’a ev eşyası taşıma Bu blog yazımızda sizlere işlemleri hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Sürecin başından sonuna kadar işleyici hakkında bilgi sahibi olmanızı hedeflemekteyiz.

Uluslararası Nakliyat sektörü hakkında bilgi sahibi olmanız, bu nakliye sürecini en hızlı biçimde kolaylıkla atlatabilmenize olanak sağlayacaktır.

Azerbaycan’a Ev Taşıma Süreci

Azerbaycan’a ev eşyaları taşıma süreci genel itibarıyla 15-17 gün arası sürmektedir. Sürecin ilk aşaması ön ekspertiz çalışması olarak adlandırılmaktadır. Bu hizmetin amacı, eşyalarınız hakkında vermiş olduğunuz bilgilere dayanarak tahmini fiyat ve m3 hesaplamaları gerçekleştirmektir. Daha sonrasında sözlü bir anlaşmaya varıldığı takdirde ekspertiz talebinde bulunarak nakliye sürecini başlatabilirsiniz.

Ekspertiz Talebinde Bulunmak ?

Ekspertiz hizmetlerinin amacı eşyalarınızın real ölçülerini alarak m3 fiyat hesaplamalarını gerçekleştirmektedir. M3 Fiyatlandırmalarını etkileyen unsurlar eşyalarının nereden alınıp hangi ülkeye bırakılacağı, nakliye tarihi, eşyalarınızın araç içerisinde kaplayacağı alan vb. diyebiliriz. Türkiye’den Azerbaycan’a ev eşyası taşıma

Ekspertiz hizmetlerimiz nasıl gerçekleşmektedir.

İstanbul ve Kocaeli’de: Yüzyüze/Online

Türkiye’nin kalan illerinde: Online

Avrupa ülkelerinde: Online

Ekspertiz çalışmalarının amaçları

  • Eşylarınız için malzeme tercihinde bulunmak
  • Eşyalarınıza uygun araç ekip rezervasyonu sağlamak
  • Gümrükleme ve Sigortalama işlemlerinin planlanması
  • m3 ve fiyatlandırmaların gerçekleştirilmesi

Azerbaycan Evden Eve Nakliyat

Azerbaycan evden eve nakliyat işlemleri ekspertiz çalışmaları doğrultusunda oldukça hızlı ve güvenilir koşullarda başlamaktadır. Kelebek Lojistik personelleri yurtdışına gidecek olan tüm eşyalarınızı profesyonel bir biçim sarıp ambalajlayarak uluslararası nakliye koşullarına hazır hale getirecektirler.

İstanbul’dan Bakü’ye ev eşyaları Sigortalı taşıma

Örneğin İstanbul’dan Bakü’ye ev eşyalarınızı taşıtma kararı aldınız. Eşyalarınızın güvence altında taşınması adına sigortalama talebinde bulundunuz.

Kelebek Lojistik Grubu Tamda bu noktada eşyalarınızı yurtdışına, güvenceyle taşıtabilmeniz adına uluslararası arenada geçerliligi bulunan sigortalamaları sizlere sunmaktadır.

Sigortalı Taşımacılık hakkında bilgi almak için Tıklayınız.

Türkiye’den Azerbaycan’a ev taşıma Gümrükleme

Türkiye’den Azerbaycan’a ev taşıma gümrükleme hizmetlerin hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Azerbaycan’a Mobilya Taşıma

Türkiye’den Azerbaycan’a sıfır mobilya taşıtabilirsiniz. Kelebek Lojistik Mobilya Sektöründeki bilgi ve birikimi ile mobilyalarınızın monte ve de- monte işlemlerini dahi yurt dışı adresinizde gerçekleştirebilmektedir.

“Dünyanın her noktasında Kelebek Güvencesi ile…”


İstanbul Bakü Lojistik Firmaları İstanbul Lojistik Şirketleri Azerbaycan’a ev taşıma Türkiye’den Azerbaycan’a ev taşıma türkiye azerbaycan evden eve nakliyat türkiye’den azerbaycan’a komple tır Türkiye Azerbaycan arası lojistik şirketleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Kubilay Derin dedi ki:

    Gerçekten böyle bir hizmet beklemiyodum.Baştan salma dikkatsiz yaparlar diye düşünüyodum ama beni utandırdınız KELEBEK LOJİSTİ’ĞE çok teşekkür ederiz.

  2. Sevilay Baş dedi ki:

    Ev hanımı olarak çok korkuyodum eşyalarım zarar görücek diye ama toparlanmasında , kurulumuna kadar planlı bir şekilde hizmet verdiniz çok teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1